O Bazarze płytek

Outlet płytek ceramicznych

Outlet płytek ceramicznych Bazar Pytek to miejsce stworzone dla ludzi, którzy poszukują produktów dobrych i znanych marek za rozsądną cenę.W swojej ofercie posiadamy płytki w najniższych cenach w I, II i III gatunku zarówno najlepszych polskich producentów jak i zagranicznych od ręki!! Na naszym magazynie znajduje się około 100.000 m2 płytek ceramicznych

Nasza oferta została poszerzona o ponad 180-letnie niepowtarzalne płytki z historycznych cegieł, doskonale komponujące się z każdym wnętrzem - rustykalnym, klasycznym, nowoczesnym i loftowym. Nasza bogata oferta pozwala na stworzenie każdej aranżacji od klasycznej po nowoczesną.Produkty, które obejmuje nasza oferta wielokrotnie znalazły uznanie projektantów i inwestorów.
Dysponujemy ogromną wiedzą o proponowanych produktach oraz możliwościach ich wykorzystania. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają fachowych porad, zakupy u nas będą dla Państwa czystą przyjemnością.

Współpracujemy również z projektantami, którzy na Państwa życzenie mogą stworzyć niepowtarzalny projekt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się